MASAŻE

MAASAZ

MASAŻ KLASYCZNY
masaż 30 minutowy, koszt 50 PLN
masaż 60 minutowy, koszt 120 PLN
MASAŻ RELAKSACYJNY
masaż 30 minutowy, koszt 60 PLN
masaż 60 minutowy, koszt 120 PLN
masaż dwugodzinny, koszt 200 PLN
MASAŻ SPORTOWY
masaż 30 minutowy, koszt 80 PLN
masaż 60 minutowy, koszt 150 PLN
MASAŻ  ODCHUDZAJĄCY
masaż 30 minutowy, koszt 80 PLN
masaż 60 minutowy, koszt 150 PLN
REFLEKSOLOGIA STÓP
masaż 60 minutowy,koszt  120 PLN
MASAŻ KLASYCZNY STÓP 
Czas trwania do 20 min, koszt 40 PLN
MASAŻ KLASYCZNY DŁONI
Czas trwania do 20 min, koszt 40 PLN
MASAŻ CAŁOŚCIOWY Z PEELINGIEM CIAŁA
Czas trwania do 80 min, koszt 150 PLN
MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY
Czas, koszt i ilość zabiegów ustalana jest indywidualna, zależnie od umiejscowienia, konsystencji obrzęku.
Koszt od 60 PLN
MASAŻ REHABILITACYJNY 
(w rwie barkowej, kulszowej, w porażeniu nerwu twarzowego)
Cena ustalana indywidualnie
GABINET MOBILNY 
Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu w domu lub miejscu pracy.
Ceny jak powyżej.
Dojazd  w granicach Łodzi 10 PLN, poza Łodzią dodatkowo od km 1,60 PLN
Jeśli chcesz się umówić na masaż lub masz pytania w tej sprawie, zadzwoń pod numer:
602 735 319
 Sylwia Liczmonik
technik masażysta, dietetyk sportowy
———————————————————————————————————————————————

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU

W dbałości o Państwa komfort podczas wykonywania zabiegu, poniżej przedstawiamy wskazówek, które pozwolą Państwu na osiągnięcie pełnego relaksu w trakcie trwania masażu.

 1. W celu odświeżenia swojego ciała oraz oczyszczenia go z poprzednio zastosowanych kosmetyków, tuż przed masażem proponujemy wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Jeśli zabieg będzie obejmował również stopy warto wykonać odpowiednio wcześniej pedicure lub peeling. Dzięki temu Państwa stopy będą lepiej reagowały na bodźce dotykowe ze strony masażysty, tym samym zwiększając uczucie relaksu. Pozwoli to również na lepsze wchłanianie przez skórę substancji aktywnych zawartych w kosmetykach do masażu. W przypadku masażu twarzy, szyi i dekoltu wykonują Państwo pełny demakijaż.
  2. W trosce o Państwa długie włosy proponujemy spiąć je na czas masażu. Ułatwi to pracę masażyście oraz zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.
  3. Na czas trwania masażu zostaną Państwo poproszeni o zdjęcie wszelkiej biżuterii. Dzięki temu masażysta będzie miał swobodny dostęp nawet do najdrobniejszych części Państwa ciała, jak uszy czy palce.
  4. Najlepsze efekty terapeutyczne oraz relaksacyjne osiągane są, gdy masaż całościowy przeprowadzany jest na nagim ciele pacjenta. Oczywiście masaż może być wykonany w Państwa prywatnej bieliźnie (w tym przypadku będzie ona narażona na zabrudzenia) lub jednorazowej bieliźnie zabiegowej.
  Na czas trwania zabiegu zostaną Państwo przykryci ręcznikiem/kocem. Odkryte pozostaną jedynie aktualnie masowane partie ciała . W celu zapewnienia maksymalnego komfortu wybór sposobu przeprowadzenia zabiegu pozostawiamy do Państwa decyzji.
  5. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, przed wykonaniem zabiegu masażysta przeprowadzi z Państwem wywiad w celu poznania Państwa oczekiwań, co do wykonania masażu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Zostaną Państwo również poproszeni o złożenie swojego podpisu na tzw. karcie klienta.
  6. Zarówno poczucie głodu jak i stan organizmu po obfitym posiłku, będą powodowały duży dyskomfort podczas trwania zabiegu. Dlatego też zalecamy, aby najpóźniej na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Warto również powstrzymać się od picia kawy i herbaty, by nie pobudzać organizmu bezpośrednio przed jego planowanym wyciszeniem. Przed oraz w trakcie trwania zabiegu niewskazane jest spożywanie alkoholu (nie wykonujemy masażu u osób w stanie nietrzeźwym). Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed (maksymalnie na godzinę przed masażem) i po zabiegu.
  7. Czas trwania zabiegu to czas Państwa wypoczynku, głębokiej relaksacji i uspokojenia. To Państwo decydujecie czy chcecie spędzić go w ciszy, czy może pełne ukojenie przyniesie Państwu rozmowa z masażystą. To my dostosowujemy się do Państwa potrzeb, proszę nas o nich tylko poinformować.
  8. Jeśli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek uwagi, co do sposobu przebiegu zabiegu, czy pytania związane z masażem, prosimy pytać. Osoba wykonująca zabieg z przyjemnością udzieli Państwu odpowiedzi oraz zastosuje się do Państwa wskazówek.
 2. Jeśli w trakcie trwania zabiegu poczują Państwo jakiś dyskomfort, prosimy niezwłocznie poinformować o tym masażystę. Jeśli któraś z zastosowanych technik będzie dla Państwa za mocna lub za słaba w odczuciu, prosimy to wyraźnie zakomunikować.
 3. Po zakończeniu masażu zostaną Państwo poproszeni o pozostanie na stole do masażu w pozycji leżącej (ok. 5 minut). Pozwoli to powrócić Państwa organizmowi do stanu pełnej równowagi. Ponadto, bezpośrednio po zabiegu, prosimy unikać gwałtownego oziębienia ciała.
———————————————————————————————————————————————–
GABINET MOBILNY, KILKA WSKAZÓWEK ORGANIZACYJNYCH: 
1. Masażystka przyjedzie do Państwa w ustalonym terminie, z własnym mobilnym stołem do masażu oraz kosmetykami i akcesoriami do wykonania zabiegu.
2. Zostaną Państwo poproszeni o wskazanie miejsca, w którym masażystka rozstawi stół do masażu
( powierzchnia ok. 2,30 m x 1,5 m, temperatura otoczenia około 22 stopnie Celsjusza).
3. We wskazanym miejscu masażystka przygotuje swoje stanowisko pracy.
4. Masażystka przeprowadzi z Państwem wywiad oraz założy kartę klienta.
5. Jeśli masażystka nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań do zabiegu, poprosi Państwa o przygotowanie się do niego. Sama w tym czasie, przebierze się
w odpowiedni strój, umyje i zdezynfekuje swoje dłonie, a następnie rozpocznie masaż.
6. W przypadku, gdy pojawią się jakiekolwiek podstawy, by nie przeprowadzać zabiegu, masażystka nie wykona masażu.
7. Na czas sesji prosimy przygotować jeden mały i 2 duże ręczniki oraz koc, prosimy liczyć się z tym, że rzeczy te, będą narażone na zabrudzenie.

Comments are closed.