OCZYSZCZANIE TWARZY

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY

( kawitacja, maska rozpulchniająca, oczyszczanie twarzy manualne,

ampułka, maska ściągająca i maska algowa)

Cena: 130 PLN

PRO-PURITY YONELLE

MASAZ_KROLEWSKI_LIFT_YONELLE

Zabieg oczyszczający do skóry wymagającej manualnego usuwania zaskórników oraz innych zanieczyszczeń.

Głęboko oczyszcza i wygładza skórę poprawiając jej koloryt jednocześnie silnie nawilżając. Użycie komfortowej hydro–maski rozpulchniającej z terapeutyczną dawką  d–panthenolu oraz glikogem łagodzi mikrourazy skóry podczas mechanicznego oczyszczania oraz przyśpiesza regenerację. Efektem  zabiegu jest doskonale oczyszczona, wygładzona, uspokojona skóra o rozjaśnionym, młodszym kolorycie. Polecany dla Pań i Panów w każdym wieku.

Cena zabiegu: 160 PLN

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

mikrodermabrazja-diamentowa-oczyszcza-skore-na-czym-polega-zabieg_3661833

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj mechanicznego peelingu, który wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu, wyposażonego w głowice diamentowe (stąd nazwa). Zabieg polega na złuszczaniu naskórka, w celu pozbycia się jego problemowych, wierzchnich warstw.

Twarz 80 PLN

Twarz + szyja 100 PLN

Twarz + szyja + dekolt 120 PLN

PEELING KAWITACYJNY
peeling-kawitacyjny-co-to-jest-jak-wyglada-ile-kosztuje-doglebne_3364383
Zabieg ten usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje ultradźwiękowe usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja wągrów i poprawa gospodarki wodnej skóry.
Cena: 70 PLN

Comments are closed.