ZABIEGI BANKIETOWE

slider-twarze-prostokaty 3

ZABIEG BANKIETOWY- BOMBA WITAMINOWA

Zabieg bankietowy pozwala zadbać o urodę w błyskawicznym tempie. Staje się ratunkiem, kiedy nie mamy czasu na skomplikowane upiększanie, ale zależy nam na natychmiastowej poprawie naszego wyglądu. Czynności składające się na zabieg bankietowy poprawiają ogólną kondycję skóry. Bogaty koktajl witaminowy, który w ten sposób dostarczamy skórze, poprawia jej jędrność, nawilża i przywraca blask. Cera jest oczyszczona i rozjaśniona, a zmarszczki wygładzone i mniej widoczne. Dzięki temu, że żaden z elementów takiego zabiegu nie jest inwazyjny, po jego przeprowadzeniu nie powstają większe zaczerwienienia czy obrzęki, dlatego można je wykonywać nawet w ostatniej chwili, tuż przed ważnym wydarzeniem. To, co zdecydowanie wyróżnia taki zabieg na tle innych kuracji, to także szybkość działania. Efekt widoczny jest zaraz po wyjściu z gabinetu.

1.METAMORFOZA

Zabieg regenerujący do cer suchej, dojrzałej, redukujący zmarszczki, intensywnie nawilżający. Przemienia suchą skórę z niedoborem wilgoci i objawami starzenia się, w gładki i miękki atłas. Redukuje zmarszczki, rozświetla koloryt, ujędrnia. Działa łagodząco na objawy podrażnień. Cera zyskuje zdrowszy, świeższy wygląd.

Czas zabiegu: 45 min

Cena: 120 PLN

2.REVITAL

Zabieg do cery poszarzałej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia się. Doskonale sprawdza się jako zabieg bankietowy- błyskawicznie odmienia wygląd skóry, która staje się super gładka, świeża, odnowiona. Jaśnieje młodzieńczym blaskiem i zdrowym kolorytem. Nasycona wilgocią zyskuje jędrność i wygląda młodziej.

Czas zabiegu: 45 min

Cena: 120 PLN

3.PRO-LIFT

Szybki zabieg bankietowy. Zabieg typu „ przed wyjściem”, błyskawicznie poprawiający wygląd skóry zmęczonej, wiotkiej, słabo nawilżonej, szorstkiej. Liftinguje, napina, doskonale wygładza, redukuje objawy podrażnień i poprawia koloryt skóry. Przygotowuje ją pod makijaż. Cera promienieje świeżością i odmłodzonym wyglądem. Zabieg daje przyjemny relaks i poprawia samopoczucie.

Czas zabiegu: 60min

Cena: 120zł

 

 

Comments are closed.